Мистецтвом по бездоріжжю!

21.10.2011 о 08:13 0
Кіровоградський обласний художній музей продовжує свою роботу по пропагуванню образотворчого мистецтва та намагається донести інформацію про прекрасне до найвіддаленіших куточків нашої області, туди, де люди прагнуть доторкнутися до прекрасного. І хоча мальовниче с. Грузьке Кіровоградського району розташоване недалеко від міста Кіровоградa (18 км), співробітникам музею було нелегко туди дістатися.

Не зважаючи на всі проблеми з транспортним сполученням, що змусили співробітників музею пройти пішки 3 км по розбитій сільській дорозі при несприятливих погодних умовах (температура повітря +6, вологість повітря 80%, пронизливий вітер швидкістю 15 м/с та короткочасні мінливі опади) 18 жовтня 2011 року була проведена пересувна виставка на тему «Жанри в образотворчому мистецтві» в загальноосвітній школі  с. Грузьке. Педагогічний колектив школи був щиро вдячний бійцям культурного фронту, які тремтячими від хвилювання та холоду руками створювали пересувну експозицію в сільському храмі науки. Близько  60 учнів взяло участь у заході та дізналися багато цікавого про жанри образотворчого мистецтва, такі як натюрморт, пейзаж, портрет, анімалістичний жанр та жанр сюжетної картини. Аудиторії були представлені деякі твори кіровоградських художників, як молодих, так і досвідчених, виконані у різноманітних живописних та графічних техніках. Учні переглянули репродукції творів К. Брюллова, Т. Шевченка, І. Айвазовського, С. Далі та багатьох інших відомих митців, дізналися багато цікавої інформації про різноманітні напрямки у мистецтві.

Найактивніші діти проявили свої творчі здібності та взяли участь у майстер-класі. Вони малювали справжніми олійними фарбами як дорослі професійні художники, хоча сюжет для свого малюнку кожна дитина обирала сама. Адже метою даного майстер-класу було не навчання дітей певним навичкам техніки олійного живопису, а пробудження у них інтересу до творчості. Учні школи проявили не абияку об

ізнаність у питаннях образотворчого мистецтва, а переможець цього імпровізованого змагання отримав приз, яким став буклет обласного художнього музею.

 

Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу музею – картинної галереї

                                       Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»;

 

Володимир Мороз – науковий співробітник відділу науково-просвітницької  

                                   роботи Кіровоградського обласного художнього музею


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://oblast.kr.ua/


Всього комментів: 0
avatar