Наказ про заборону ловлі риби

29.03.2018 о 22:54 0

Про встановлення весняно - літньої заборони на лов риби, інших водних біорссурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2018 році

З метою забезпечення охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об'єктах підконтрольних Кіровоградрибоохороні, керуючись ст.19, 20 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 19% року №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", п.п. 8.1 .,8.2.,8.3 "Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999р.№33 зареєстрованим в Мін'юсті 25 травня 1999р. за №326/3619 та п.п.3.14.,4.4.,4.14.3.,5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 28.04.99р. за № 269/3562,

НАКАЗУЮ

1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:

  • на Кам'янському га Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони,
  • з 1 квітня по 9 червня 2018 року (включно);
  • в усіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2018 року (включно);
  • в придаткових - з 1 квітня по 29 червня 2018 року (включно).

2. Вважати основними місцями нересту водних біоресурсів великих річок області зарослі вищою рослинністю або закорчовані ділянки, стариці, заплави та прибережну рослинність: - заплави р. Синюха від смт. Вільшанка вниз до Червонохутірської ГЕС;

  • заплава р. Південний Буг від залізничного моста вниз до рятувальної станції м. Гайворон;
  • заплава р. Бешка нижче за течією від автомобільного мосту (шлях Кіровоград-Олександрія) до греблі;
  • заплава р. Сугоклія на відстані 1 км вище від греблі в районі м. Бобринець;
  • заплава р. Інгул на південь від с. Інгульське (на відстані 2 км);
  • заплава р. Велика Вись в межах с. Кам’янка до с. Мартоноша Новомиргородського району.

3. На інших рибогосподарських водних об’єктах області нерестовищами вважати мілководні, зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, заплави, прибережну рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних об’єктах.

4. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 "Правил любительського і спортивного рибальства", пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затверджених цим Наказом Переліку нерестовищ на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено ( за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).

5. Поінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно - літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

6. У роботі керуватися Планом спільних заходів Кіровоградрибоохорони, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, Управління Служби безпеки в Кіровоградській області, Головного управління Держгіродспоживслужби в Кіровоградській області та Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області по охороні рибних запасів та боротьбі з браконьєрством в зоні діяльності Кіровоградрибоохорони на 2018 рік.

7. Затвердити перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Кам'янському водосховищах (додається).

8. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Кам'янському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою або донною з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ но Кам'янському та Дніпродзержинському водосховищах.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar