НАШІ ФУТБОЛІСТИ ДРУГІ

05.05.2008 о 09:45 3
null
   Нещодавно в місті Олександрії пройшла фінальна частина обласних змагань на призи клубу „Шкіряний м’яч”. До цих змагань потрапили і футболісти Олександрівщини завдяки перемозі в зональному турнірі над командами з Петрівського району з рахунком 1:0 та Олександрійського району з рахунком 1:1.

У фінальну частину потрапили ще чотири команди Долинського, Новоархангельського, Ульяновського районів та міста Олександрії завдяки перемогам у своїх групах.

Змагання проходили за коловою системою. Жереб вивів олександрівців на футболістів з Новоархангельська. Завдяки перемозі з рахунком 2:1 команда здобула перші 3 очка. Також була перемога над Ульяновкою з рахунком 1:0. І бойова нічия 1:1, і здобуті 7 очок дали змогу поборотися олександрівцям за перше місце з футболістами міста Олександрії. На жаль, олександрійці перемогли нашу команду. Отже місця у команд такі:
1 — м. Олександрія;
2 — Олександрівка;
3 — Новоархангельськ;
4 — Долинська
5 — Устинівка

За Олександрівську команду на турнірі грали Сергій Кирик, Олександр Кущенко, Артур Пономарчук, Максим Брайко, Богдан Асінович, Егор Єгоров, Максим Люлька, Іван Малюков, Володимир Орлик та наймолодший і надійний воротар турніру Олександр Сєріков.

Голи в ворота суперників забивали Максим Брайко, Сергій Кирик, Артур Пономарчук, Єгор Єгоров.
Юрій ЧОРНОГОР.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 3
avatar
13:36, 05.05.2008 [Матеріал] 0 Спам
А ось і підростаюче майбутнє футбольної України... smile
1 2 3 »
avatar