НАШІ ПАРОСТКИ СЕРЕД КРАЩИХ

11.04.2008 о 13:36 0
Нещодавно відбувся обласний конкурс учнів початкових класів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ”Паросток”. Учні нашої дитячої музичної школи захищали честь району. Вони гідно виступили в різних номінаціях.

Так, у номінації Народні інструменти наш ансамбль баяністів у складі Анастасії Вариводи, Олександра Сушицького, Руслана Демченка, клас викладача Івана Григоровича Фощія, зайняли третє місце, їм вручено Диплом ІІІ ступеню.

У номінації Фортепіанні ансамблі Ярослав Ситник і Альона Щербина, клас викладача Любові Григорівни Таран, вибороли друге місце і нагороджені Дипломом ІІ ступеню. У цій номінації отримали Дипломи-відзнаки і Анастасія Бабич та Ольга Варова.

Дипломами-відзнаками нагороджені й скрипалі Альона Демченко, Надія Андрущенко, клас викладача Ірини Михайлівни Петюренко.

Ми радіємо успіхам дітей. І приємно, що поїздка стала можливою завдяки небайдужих до підростаючого покоління і до мистецтва людей спонсорів — приватних підприємців Кобилінських, приватних підприємців Закревських та водія районного Будинку культури, терпеливій, добрій людині Бондаренка Віктора Федоровича, який від початку і до кінця був поруч.

Світлана КОГУТ,
директор Олександрівської дитячої музичної школи.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 0
avatar