ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ВИЗНАЧИЛИ ЗАВДАННЯ

20.03.2009 о 15:16 3
Перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Невмержицький провів семінар-нараду за участі сільських та селищних голів, дільничних інспекторів міліції, громадських помічників дільничних інспекторів міліції, землевпорядників, сільських та селищних рад. Учасники наради обговорили ряд злободенних питань, які вимагають негайного вирішення на підлеглих  територіях рад.

У роботі наради взяли участь Н.Комірна – керівник апарату райдержадміністрації, Н. Порядько – заступник начальника Знамянської ОДПІ, А. Каражбей – начальник КРВ в Олександрівському районі, О.Демченко – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, С. Дудник - керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Почали з того, як виконувалася районна комплексна програма профілактики злочинності на 2008-2010 роки у 2008 році. Про це на нараді доповідав начальник сектору дільничних інспекторів міліції М.Редька. Судячи з того, що в минулому році до райвідділу міліції надійшло 1557 заяв про скоєні правопорушення і  злочини, робота з профілактики правопорушень ведеться ще недостатньо, немає тісної співпраці дільничних інспекторів з їх громадськими помічниками, 12 з яких працюють у сільських радах на платній основі. До роботи щодо профілактики правопорушень недостатньо залучаються  й громадські формування в населених пунктах. Головуючий на нараді перший  заступник голови райдержадміністрації О.Невмержицький особливу увагу присутніх акцентував на посиленні роботи з неблагополучними сім'ями, попередженні самогоноваріння. Суворому контролі за видачею ліцензій на торгівлю горілчаними виробами у закладах торгівлі, недопущенні продажу спиртних напоїв дітям, охорони порядку з допомогою громадських формувань.

Вся робота і працівників міліції, і громадських формувань  повинна бути спрямована на попередження правопорушень, наголосив О.Невмержицький.

Йшлося на нараді і про стан виконання на території  району Указів Президента України „Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руку” та „Про додаткові заходи щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод”. Доповідав по цьому питанню начальник ВДАІ по обслуговуванню Олександрівського району при УМВС України в Кіровоградській області О.Шулик. Він сказав, що за минулий рік на дорогах району трапилося 13 ДТП. На щастя обійшлося без жертв, учасники ДТП були лише травмовані. А от уже в цьому році одна ДТП закінчилася трагічно — двома жертвами.

Начальник ВДАІ детально зупинився на методах профілактики на дорогах, які проводять працівники ДАІ, висловив  тривогу щодо незадовільного стану доріг, особливо після зимової пори, що може сприяти аварійності. За наслідками виступу О. Шулика перший заступник голови райдержадміністрації О. Невмержицький звернув увагу присутніх, особливо сільських голів, на необхідність звернути особливу увагу на дороги, по яких підвозять дітей до школи, на ті, по яких ходять рейсові пасажирські автобуси, наведення порядку на зупинках.

Обговорено на нараді і проблеми санітарного стану закладів торгівлі та порядок видачі дозвільних документів на ведення торгівлі (доповідач Л.Журавська — головний лікар районної, санітарно-епідеміологічної станції).

Про те, як виконуються планові завдання по надходженню власних доходів до місцевих бюджетів уже в цьому році підсумувала начальник фінансового управління  райдержадміністрації В.Шията.

Про врегулювання земельних відносин розповіли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  О.Закревський та спеціаліст І категорії, юрист-консульт відділу Держкомзему України в Олександрівському районі І.Березенко.

Заступник голови райдержадміністрації  Л.Нечепоренко виступила по питанню  підготовки та проведення оздоровчої кампанії дітей у 2009 році та звернула  увагу окремих сільських голів на недостатнє фінансування медичних закладів на невідкладну медичну допомогу.  

Ю.Чернега – головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації оголосив на нараді про проведення в районі „Весняної  толоки” з озеленення та благоустрою населених пунктів району та завдання на місячник „Весняної  толоки”, яка розпочалася з 18 березня і триватиме до 18 квітня.

Р.Юзвенко -  заступник військового комісара Знам'ясько-Олександрівського об’єднаного військкомату звернув увагу на  організацію весняного призову до Збройних Сил України.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://olexrda.at.ua/news/2009-03-20-165


Всього комментів: 2
avatar
15:35, 20.03.2009 [Матеріал] 0 Спам
А почему ж тогда ви бирёте новости с сайта которого ви називаете клоном
Відповідь: Потому, что ты невнимательный. И не не видишь откуда взята новость.
1 2 »
avatar