«ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ПЕРЦІ» В ПІВФІНАЛІ

12.02.2008 о 09:46 0
null
З кожним роком все більшої популярності набирає як окремий вид естрадного мистецтва КВК та КВКівський рух. Але, як не дивно, на даний момент дуже мало часу приділяється для розвитку дитячих та юнацьких КВК-команд. Тому для гідного представлення нашого району на обласному конкурсі команд КВК і була створена шкільна команда КВК «Олександрівські перці» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Команда наша молода, створена два місяці тому, але уже має свої досягнення. У відбірковому турі обласного чемпіонату команд КВК «Олександрівські перці» вийшли у півфінал. Для нас це була велика несподіванка, адже з нами змагалися команди, які беруть участь у КВКівському русі уже 5-10 років, виступають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Тому змагатися з такими суперниками для нас було справою і складною, і відповідальною, і цікавою.

2 лютого 2008 року у місті Кіровограді відбулися півфінальні ігри обласного чемпіонату шкільних команд КВК. «Олександрівські перці» гідно виступили із своєю програмою у півфінальному турі, за що були нагороджені дипломом управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Члени команди та дирекція школи щиро вдячні за підтримку відділу освіти райдержадміністрації, директору Староосотської загальноосвітньої школи Кравченку С.М. та директору цукрозаводу Обідіну М.І. за допомогу в організації поїздки. Команда КВК «Олександрівські перці» сподівається на подальшу підтримку і співпрацю.

Н.КОСЕНКО,
педагог-організатор, керівник команди
КВК «Олександрівські перці».
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 0
avatar