ОРГАНІЗУВАТИ ПІДВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ ДО ШКІЛ

14.02.2008 о 09:14 6
8 лютого 2008 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики, у справах сім’ї та соціального захисту населення, на якому депутати розглянули колективне звернення жителів села Старої Осоти про продовження підвезення дітей до шкіл в Олександрівку.

Про стан підвезення дітей до школи з території Староосотської сільської ради доповідав сільський голова Ю.С. Брюховецький, свої пропозиції внесли депутати районної ради Ф.О. Шаповал, О.Ф. Семенов, В.П. Корнєєв. Вела засідання постійної комісії її голова — Л.Ф. Ткаленко.

Комісія вирішила рекомендувати виконкому Староосотської сільської ради вишукати кошти для забезпечення підвезення дітей до шкіл в Олександрівку до кінця нинішнього навчального року. Водночас комісія рекомендувала Староосотському сільському голові провести роз’яснювальну роботу серед батьків щодо встановлення батьківської оплати за підвезення дітей у 2008-2009 навчальному році.

У роботі постійної комісії взяли участь та виступили заступник голови районної ради А.В. Безпалий та керуючий справами виконавчого апарату районної ради С.Д. Дудник.Віктор ПРИСЯЖНЮК,
радник голови
районної ради.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 6
avatar
09:45, 14.02.2008 [Матеріал] 0 Спам
Оце клас! Дійсно кльова пропозиція! Цікаво чи знайдуться на це гроші? cool

Цікаво які ще пропозиції могли внести 4 депутата в підвезення школярів до школи? По типу а давайте в автобусі зробимо підвіконники а на них вазони поставимо, а також столики в салоні зробимо і офіціанта в автобус посадимо щоб каву розносив? :))

1 2 3 4 5 6 »
avatar