Перший Благодійний пробіг «За здоровий спосіб життя»

04.05.2012 о 12:45 3

1 травня 2012 року в селищі Олександрівка Кіровоградської області пройшов Перший благодійний пробіг "За здоровий спосіб життя", організований депутатом Олександрівської районної ради від «Фронту Змін» Андрієм Лаврусем. 

Захід відбувся в рамках пропаганди здорового способу життя та благочинності – під час акції усі бажаючі могли зробити грошовий внесок на лікування дворічного Максима Досужого. Учасники пробігу - громадські активісти, депутати районної та селищної ради, Олександрівський селищний голова, школярі що подолали близько 4 кілометрів пробігу.

Наймолодшою учасницею була Марфула Поліна, 2008 року народження, 

найстаршим учасником – Василь Захаров, 1950 року народження.

 «Ми прагнемо показати, що вживати  алкоголь - не модно, а проблематично. Свій відпочинок можна проводити без алкоголю і тютюну. Краще витратити кошти не на алкоголь чи сигарети, а на благочинну корисну справу», - розповів  на відкритті заходу Андрій Лаврусь. «Все в житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина. Ми прагнемо, щоб наш невеликий захід започаткував гарну традицію - займатися благочинністю і допомагати тим,  хто потребує підтримки».  

Усі зібрані під час акції кошти було тут же передано мамі Максима Досужого.

По закінченні пробігу учасників нагороджено солодощами.

На фотографії нагородження Сергія Чорного, який перший пробіг марафон.

Організатор заходу висловлює щиру подяку усім, хто долучився до організації Першого Благодійного пробігу а саме: ГК «Формула Смаку»,  Товариство з обмеженою відповідальністю «К’ю енд Ар» - Міжнародні вантажні перевезення, Олександрівський селищний голова – Василь Захаров

Інформаційний партнер сайт www.olexandrivka.info (фото Сергія Гуртового )

Окрема подяка за допомогу в організації заходу висловлюється Артему Постолатію, Інні Скляр, Олегу Войніловичу, Олександру Карпенку, Ярославу Петренку та усім учасникам та гостям пробігу.

Адміністрація сайту дякує Олегу Войніловичу за надані фотографії.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 3
avatar
19:10, 06.05.2012 [Матеріал] 3 Спам
Душа радуется, когда читаешь этот репортаж! Слава Богу, что в нашей Александровке есть не равнодушные люди к чужому горю. Спасибо организаторам! Спасибо всем, кто участвовал!
avatar
21:12, 06.05.2012 [Матеріал] 1 Спам
дякую за подяку. Дуже приємно за такі слова:)
1 2 »
avatar