ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ

28.02.2008 о 07:57 2
Літературне життя нашого краю в останні роки пожвавилося, стало як ніколи цікавим та різноманітним. Побачили світ немало книжок. У нашій бібліотеці є всі ці книги завдяки Б.М.Кузику та О.К. Кравченку.

Але болючим питанням всіх бібліотек залишається — книжкові фонди, періодичні видання. Відрадно, що в минулому році було виділено 1000 гривень бюджетних коштів на поповнення книжкового фонду.

Недостатність фінансування вимагає від бібліотечних працівників здійснення пошуку шляхів поповнення книжкових фондів та забезпечення бібліотек періодикою.

Саме завдяки акції «Подаруй книгу бібліотеці» до книжкових книгозбірень нашого району надійшло книг на суму 21 тис. грн. та періодичних видань на 2930 гривень. Найбільше подарованих книг отримала районна бібліотека, Цвітненська, Поселянівська, Михайлівська, Івангородська бібліотеки. Івангородська бібліотека вийшла на прямі зв’язки з Парламентською бібліотекою і не лише в минулому, а й у цьому році отримала від них більше 200 нових книг, яким може позаздрити кожна бібліотека.

Передплата періодичних видань теж проблемне питання. У середньому кожна бібліотека отримує по 6 періодичних видань, але ці видання здебільшого — спонсорська передплата.

Хочеться висловити глибоку подяку за підтримку наших бібліотек районному комітету Соціалістичної партії України в особі М.Є. Ярошенка, Олександрівському райкому Комуністичної партії України в особі І.М. Рустамяна, які передплатили для наших бібліотек періодичні видання, а Соціалістична партія подарувала ще й книги та диски свого лідера.

Якщо жителі Олександрівки і надалі будуть підтримувати нашу бібліотеку, то наші читачі не будуть відчувати дефіциту інформації.
Марія ГРИБ,
директор райбібліотеки для дорослих.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 2
avatar
08:04, 28.02.2008 [Матеріал] 0 Спам
Мдя...за 1000 грн. в бібліотеку можна купити не більше 20 книг, а може й ще менше. Оце так поповненння фонду бібліотеки.
1 2 »
avatar