Полюйте із задоволенням. Полюйте правильно!

07.09.2011 о 12:34 0
Розпочався сезон полювання на пернату дичину. Для того, щоб полювання приносило лише задоволення його прихильникам, необхідно дотримуватись його основних правил.
Контроль за дотриманням правил полювання здійснюють державні районні мисливствознавці Кіровоградщини, які цього року склали 23 протоколи на порушників правил полювання, на порушників накладено штрафи загальним обсягом понад 4,8 тис. грн., з яких вже відшкодовано 94%.
Найчастіше порушники полюють без відповідних документів, перелік яких визначений Законом України «Про мисливське господарство та полювання». Крім цього, порушники полюють в заборонених місцях та у заборонений час.
Так, кожен мисливець під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання, повинен мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо), дозвіл на право користування зброєю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.
Увага! Контрольні картки для обміну приймаються у будні в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства в секторі мисливського господарства (м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 76, 5 поверх, каб. №1) з 8 до 16 години.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar