ПОЛУМ’Я АФГАНСЬКОГО ВОГНЮ

18.02.2008 о 09:00 0
null 15 лютого, в Україні відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня, дев’ятнадцять років тому, обмежений контингент радянських військ вийшов з території Афганістану. З нагоди цієї події в Олександрівці вшановано учасників бойових дій на території інших держав.

Зранку в Свято-Успенській церкві відправлено панахиду за загиблими воїнами-інтернаціоналістами. А ближче до обідньої пори біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам пройшов мітинг з нагоди пам’ятної дати в Україні.

Зустрітися з побратимами, згадати бойове товариство, пом’янути бойових товаришів зібралися колишні воїни-афганці, представники влади, громадських організацій, жителі селища.
Тематичну частину мітингу підготували культпрацівники районного Будинку культури.

— Війна в Афганістані трагедією і болем увійшла вжиття багатьох українських родин, — сказав, звертаючись до учасників мітингу, голова районної державної адміністрації Анатолій Шинкаренко. — Тінь Афганської війни торкнулась майже 150 тисяч українських родин. Тисячі бійців не повернулися до батьків, дітей, родин та близьких. Понад 300 наших земляків брали участь у бойових діях на території Афганістану. Чотири з них загинули. Це Іван Лісняк з Старої Осоти, Юрій Заволока з Цвітного, Віктор Лунгул з Родниківки, Василь Зеленько з Розумівки. Українські військовослужбовці та працівники Збройних Сил виконували відповідальні миротворчі завдання на Кубі, в Іраку і Сирії, Лівані і Югославії, Сьєрра-Леоне і Ліберії та інших державах. З острова Куби не повернулися Леонід Ламанов з Букварки та Євгеній Дячук з Олександрівки. В Іраку загинув Микола Козій з Вищих Верещак.
null
Низько схиляємо голови та довго пам’ятатимемо кожного, хто віддав своє життя заради миру на планеті.

Голова райдержадміністрації побажав воїнам-інтернаціоналістам та їх родинам щастя, міцного здоров’я благополуччя на мирній Українській землі, у родинному колі. Від голови обласної державної адміністрації В.К. Моцного він вручив батькам загиблих воїнів грошові допомоги. А воїнам-інтернаціоналістам Миколі Крейні, Сергію Коліснику, Анатолію Горбаню, Андрію Чакіру грамоти районної державної адміністрації.
До учасників мітингу, своїх бойових побратимів звернувся колишній воїн-інтернаціоналіст Сергій Колісник.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам
Ніна ДОЛЯ.Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 0
avatar