ПОСАДИЛИ МОЛОДІ БЕРІЗКИ

26.03.2008 о 11:59 1
nullУ рамках проведення Всеукраїнської зеленої толоки, визначеної Указом Президента України з 5 березня по 20 квітня, в районі активно тривають заходи по висадженню дерев та благоустрою території.

Минулої п’ятниці хороший приклад у цій справі показали працівники районної державної адміністрації, районної ради, управління агропромислового розвитку, архівного відділу, відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, служби зайнятості, фінансового управління, служби у справах дітей, відділу архітектури та містобудування, відділу статистики, газети „Вперед”, всього 56 чоловік.

Вздовж траси Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв на ділянці протяжністю майже 4 кілометри від Івангорода до Підлісного вони висадили 1300 саджанців берези.

У садінні дерев взяли участь перший заступник голови РДА О.С. Невмержицький та заступник голови РДА В.Н. Щербань, який очолює оргкомітет з організації Весняної зеленої толоки в районі. І хоч того дня погода була не досить сприятливою, по березневому примхливою, в переддень 22 березня — православного свята 40 святих, сипнула мокрим лапатим снігом, та це не завадило виконати заплановане. До того ж, спеціалісти-лісівники запевнили, що така погода найоптимальніша для садіння дерев. А вже післяобідньої пори яскраво виглянуло весняне сонце і обласкало своїм теплом і тих, хто добре попрацював, і молоді ніжні берізки.

До всього сказаного слід додати, що посадковим матеріалом забезпечив ДП „Олександрівський лісгосп”, а підвезення людей на ділянку, де садили дерева, — філія „Олександрівський райавтодор”.

Дорожники доставили і воду для садіння дерев.
Пройде кілька років, і чудові березові насадження прикрасять автотрасу від Івангорода до Підлісного.Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
12:29, 26.03.2008 [Матеріал] 0 Спам
Quote
У садінні дерев взяли участь перший заступник голови РДА О.С. Невмержицький та заступник голови РДА В.Н. Щербань

цікаво, вони власноруч посадили багато садженців? Чи махали рукою працюючим не виходячи з машини? cool

avatar