Пожежонебезпечний період у лісах триває!

06.09.2011 о 13:39 0
Позаду залишились літні дні, але погода ще радує оточуючих теплом, а тому лісівники Кіровоградщини продовжують пильнувати за безпекою у зелених масивах.

Державні лісогосподарські підприємства області забезпечують належний рівень захисту лісів від пожеж, виконують всі заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи. З початку року в лісах підпорядкованих лісогосподарських підприємств Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства виникло 22 лісові пожежі на площі 7,6 га, які завдали збитків на суму 8,4 тис. грн. Як і щороку, основна кількість лісових пожеж виникає навесні. Так, за квітень виникло 14 низових лісових пожеж на площі 6 га. Але вже влітку, у червні-липні державною лісовою охороною не було допущено жодного випадку виникнення лісових пожеж і лише у серпні сталася 1 пожежа на площі 0,35 га, а також 1 – у вересні (площа 0,01 га).

Для того ж, щоб не допустити розповсюдження пожеж на значні території та запобігти їх виникненню, лісгоспи створили 519 км мінералізованих смуг та провели за ними догляд на протяжності майже 2,4 тис. км. Крім того, вже перекрито 289 непланових заїздів в лісові масиви, встановлено 317 засобів наглядної агітації на протипожежну тематику. Обласне управління постійно проводить роз’яснювальну роботу з громадянами на протипожежну тематику, адже всі цьогорічні випадки виникнення лісових пожеж виникли саме з вини населення.

Постійно працівниками державної лісової охорони проводяться рейди з метою запобігання і виявлення лісових пожеж на початковій стадії та виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісах Кіровоградщини. Цього року проведено 688 рейдів та виявлено 3 особи, яким довелося відповідати за порушення Правил пожежної безпеки в лісах України.

Оберігайте ліси та пам’ятайте, що лише спільними зусиллями можна зберегти наші степові перлини та зробити відпочинок у лісі справді безпечним та спокійним!Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar