Районний чемпіонат інтелектуальних ігор

24.04.2008 о 07:28 3
Стало доброю традицією щороку проводити районний чемпіонат інтелектуальних ігор серед учнівської молоді. Це не лише одна із форм організації дозвілля дітей. Інтелектуальні ігри сприяють формуванню у дітей позитивних якостей характеру, вимагають наполегливості, ініціативи, спонукають не зупинятись на досягнутому. Участь у відбіркових турах чемпіонату інтелектуальних ігор – це серйозний стимул до самоосвіти, самовдосконалення, здобуття нових знань. Адже успіх команди залежить від розумових здібностей членів команди, їх згуртованості, уміння прислухатися до думок своїх товаришів. До того ж інтелектуальні ігри – це активна форма відпочинку, яка пронизана веселістю, невимушеним дружнім спілкуванням з однолітками. Дні проведення відбіркових турів та фінальної гри оголошувалися днями здорового способу життя.
Координатор та ведуча районного чемпіонату інтелектуальних ігор Скрипник Ж.В. для кожного відбіркового туру готувала різноманітні ігрові програми пізнавального характеру.

В 2007 – 2008 навчальному році районний чемпіонат інтелектуальних ігор проходив у п’яти відбіркових турах, півфінальній та фінальній іграх. За звання переможця сезону – 2008 районного чемпіонату інтелектуальних ігор змагалися 19 команд. Переможцями у відбіркових турах стали команди Олександрівської ЗШ №3, Підлісненської, Михайлівської, Триліської ЗШ І-ІІІ ступенів та Букварської ЗШ І-ІІ ступенів. Команди – переможці відбіркових турів були запрошені на фінальну гру. У фінальній грі звання чемпіона районного туру чемпіонату інтелектуальних ігор виборола команда «Ерудит» Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №3. ІІ місце посіла команда «Прометей» Підлісненської ЗШ І-ІІІ ступенів, яка відстала від переможців лише на 3 бали. ІІІ місце посіла команда «Задаваки» Триліської ЗШ І-ІІІ ступенів. Команди були нагороджені Грамотами відділу освіти та цінними подарунками. Команди Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Букварської ЗШ І-ІІ ступенів були відзначені Грамотами відділу освіти за активну участь у фіналі районного туру чемпіонату інтелектуальних ігор.

Добрий настрій створювали гуртківці РЦДЮТ та учасники інтелектуальних ігор, які заповнювали музичні паузи, а допомагав їм Г.В.Бугаєнко – акомпаніатор РЦДЮТ, який здійснював музичний супровід та озвучення чемпіонату інтелектуальних ігор.

Т.М. Січкар, методист районного методичного кабінету відділу освіти
Олександрівської районної державної адміністрації

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Відділ освіти


Всього комментів: 3
avatar
15:23, 25.04.2008 [Матеріал] 0 Спам
Оперативно smile Я цей матеріал в газету лише сьогодні ставлю.
1 2 3 »
avatar