Реконструкція майданчику перед районним Будинком культури

16.08.2012 о 09:40 0

Реконструкція майданчику перед районним Будинком культури – на завершальному етапі. Днями тут почали викладати плиткою тротуар.

Роботи біля Будинку культури розпочались ще навесні. Спочатку спиляли кілька старих каштанів, потім прибрали старі тротуарні бордюри. Далі за роботу взялись електрики. Працівники району електричних мереж замінили стару електроопору на нову, встановивши її далі від краю дороги. Потім прибрали стару автобусну зупинку.

У нову концепцію, запропоновану архітекторами, не вписувалась частина кіосків біля Будинку культури. Тож їх перемістили в інше місце. А майже на їх місці, трохи ближче до дороги, поставили новий павільйон. Як з’ясувалось пізніше, то був фірмовий магазин «Черняхівські ковбаси». Поруч з ним спорудили нову простору автобусну зупинку.

Кілька днів перед Будинком культури хазяйнували олександрівські шляховики. Вони вирізали «кишеню» для стоянки таксі і автобусів, встановили нові тротуарні бордюри і заасфальтували дорогу.

Частково виконано ремонт фасаду Будинку культури. Як запевняють представники влади, будуть біля РБК і лавочки для відпочинку.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar