Ремонт лавочок

15.08.2012 о 08:04 0

Кожен з нас любить проводити свій вільний час прогулюючись по Олександрівці. І коли після прогулянки ви втомились, то звичайно ви хочете сісти і відпочити, а де це можна зробити, як не на лавочці. А точніше хочеться зробити наголос на лавочці біля спортивної школи. Якщо глянути на одну з цих лавочок, то ви можете побачити, що на ній сидіти вже просто страшно. Є вірогідність того, що половина її зараз відвалиться і ви впадете. 

Тому я просив знову ж таки депутата Олександрівської районної ради Андрія Миколайовича Лавруся допомогти у вирішенні цього питання. 24 липня цього року Андрій відправив депутатське звернення селищному голові Захарову В.О. з проханням їхнього ремонту. 

Депутатське звернення селищному голові Захарову В.О.

З відповіддю селищний голова не забарився, і відповідь прийшла вже 30 липня.

Відповідь селищного голови

В рішенні нам відповіли, що лавочки відремонтують на протязі 2 тижнів,але чомусь вже пройшло 2 тижні і ніхто нічого не робив. А лавочки так руйнуються й надалі. Тож ми сподіваємось, що повторне звернення Андрія Миколайовича нагадає селищному голові про лавочки і він прийме вірне рішення, щодо їх ремонту та посприяє цьому як найшвидше.

Отже на сьогоднішній день після ремонту лавочок Селищною радою:

Було до ремонту

Стало після ремонту

Детальніше на сайті Лавруся Андрія: 
http://lavrus.olexandrivka.info/blog/jaki_lavki_na_centralnij_ploshhi_smt_oleksandrivka/2012-08-15-37

Будемо слідкувати за подальшим розвитком подій. Не перемикайтесь! Саме цікаве завжди на сайті Олександрівка.Інфо :-)


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar