СКВЕР СТАНЕ ОКРАСОЮ ОЛЕКСАНДРІВКИ

10.06.2008 о 07:13 24
Жителі Олександрівки та гості нашого містечка напев­но уже помітили незвичайне бу­дівництво по вулиці Лені­на поруч з Свято-Успенсь­кою церквою, і хочуть знати, що там облаштовують буді­вельники. А дійсно що? Про це газета попросила розпо­віс­ти Олек­сандрівського селищного го­лову Костян­ти­на Михайло­вича Да­но­ва.

— У затвердженому сесією Олександрівської селищної ради плані соціально-еко­но­мічного розвитку селища на 2008 рік одним з пунктів є реконструкція площі між Свя­то-Успенською церквою та приміщенням податкової інс­пекції. Так от, така реконст­рукція розпочалася, вірніше, триває спорудження скверу. Гроші на це виділено з місцевих бюджетів. План скверу та його будівництво розробили і здійс­нюють київські будівельники. В комплексі зі сквером, який носитиме назву центральний, в селищі буде облаштовано і прицерковну площу.

Олек­сандрівці вже бачать перші обриси центрального скверу. Яким він буде після завер­шення його будівництва? Згідно плану передбачено зрошення газонів. Ці роботи вже здійс­нено. Поливання газо­нів буде авто­матизоване, у певні години доби. Уже видно викладені плиткою доріжки, буде вста­новлено лавочки, освітлення, засіяно газони, висаджено де­рева, у центрі скверу буде кам’яна гірка, навіть перед­бачено встанов­лення кювету.

Значну частину робіт уже виконано. Безпосередньо бу­дівництво парку особисто конт­ролюють голова райдер­жадмі­ністрації А.І. Шинкаренко та його перший заступник О.С. Невмержицький. Вони надають цьому будівництву особливого значення. І це закономірно, оскільки центральний сквер кардинально змінить зовнішній вигляд Олександрівки. На будові щодня і заступник селищного голови, будівельник за фахом В.І. Петренко.

До спорудження скверу не байдужі і керівники під­при­ємств, які надають допомогу у його будівництві. Це началь­ники Олександрівського УЕГГ — Бак А.М., ремонтної бази — Салій С.Г., лінійно-вироб­ни­чого управління магістральних газопроводів — В.К. Юрчук, голова ФГ Дєдова В.В. Дєдов, директор ДП „Олександ­рівсь­кий лісгосп” О.П. Синявський, дирекція фірми „Сорго”, ди­рек­тор граніткар’єру, що в Скельках, А.І. Веремчук, насто­ятель Свято-Успенської церк­ви Володимир (Кузик).

Всі ми чекаємо на но­во­будову, яка прикрасить нашу Олександрівку.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 24
avatar
09:34, 12.06.2008 [Матеріал] 0 Спам
Круто буде! Якби тільки це всьо швидко не загадилося smile
1 2 3 ... 23 24 »
avatar