СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ ТРИВАЄ

14.04.2008 о 09:26 3
   Чи стане хтось заперечувати важливість здоров’я, як такого, для людини, а тим більше для наших дітей.

   В державі значна роль відводиться плеканню сильних, фізично загартованих, всебічно розвинутих юнаків і дівчат.

   Вдалим був старт олександрівців в обласній спартакіаді школярів у 2004 році. В комплексному заліку вони були першими в області. Переможцями обласних змагань, зокрема, були: збірні команди району з легкої атлетики, чотириборства «Дружба», волейболу, баскетболу, а чемпіоном республіканської спартакіади школярів України з бігу на 400 метрів з бар’єрами став учень Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №3 Віктор Сегеда (тренер Олександрівської ДЮСШ відділу освіти Черкас В.Г.).

   Варто наголосити, що кращі традиції спортсменів Олександрівщини продовжують і нині молоді чемпіони області з легкої атлетики Яна Мельник, Таня Мельник, Євген Бак, Вадим Кирик (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3), Дмитро Першко (Несватківська ЗШ І-ІІІ ст.), Наталка Компанієць (Красносільська ЗШ І-ІІІ ст.), Аліна Бондаренко (Розумівська ЗШ І-ІІІ ст.), Ірина Максименко (Голиківська ЗШ І-ІІІ ст.) (тренери Олександрівської ДЮСШ відділу освіти В.Г. Черкас, В.М. Приймак, В.І. Токар, В.М. Демченко).

   В цьому році збірна команда дівчат з волейболу посіла І місце серед 20 районів області, а Олена Зачепа (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1) включена до складу збірної області з волейболу (тренер Олександрівської ДЮСШ відділу освіти Г.М.Горобець).

   З метою виконання цільової комплексної програми «Фізичне виховання — здоров’я нації» (Указ Президента України від 1.09.1998 року), впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут юнаків і дівчат, зміцнення їхнього здоров’я, підготовка молоді до життя і трудової діяльності, формування навичок і вміння здорового способу життя, визначення кращих спортсменів і команд з видів спорту для участі в обласних спортивних іграх школярів в районі ведеться широкомасштабна комплексна робота. З 1 вересня 2007 року проводиться районна спартакіада школярів з різних видів спорту.

   Підсумовуючи результати районної спартакіади станом на 1.04.2008 року слід відзначити хорошу технічну підготовку і спортивну майстерність переможців районних змагань:

   «Козацька слава» — Бірківська ЗШ І-ІІІ ст.;
легка атлетика — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №2; футбол - Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3;
волейбол (юнаки) — Соснівська ЗШ І-ІІІ ст.;
волейбол (дівчата) — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. № 1; баскетбол (юнаки) — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.; баскетбол (дівчата) — Несватківська ЗШ І-ІІІ ст.
На даний час лідерами районної спартакіади школярів є команди: Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №2 -1 місце, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3 -II місце, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 та Несватківської ЗШ І-ІІІ ст. поділили III-IV місця (вчителі фізичної культури В.В. Баклан, Ю.Г. Сухенко , Г.А. Голинський, В.Г.Черкас, директори шкіл Л.Ф. Ткаленко, Л.І. Литвин, В.Г. Бойко, Нестройна Л.П.).

   Районна спартакіади школярів триває. Попереду змагання з легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, гра-випробування «Котигорошко» та чотириборство «Дружба». Кращі команди спортсменів району будуть захищати честь району на обласних змаганнях.

   Відділ освіти дякує всім школярам, вчителям фізичної культури та тренерам Олександрівської ДЮСШ відділу освіти, директорам загальноосвітніх шкіл за підготовку та участь команд в змаганнях, а також начальнику філії «Олександрівський райавтодор» В.І. Стьожці, директору ВАТ «Фундукліївське XПП» В.П. Зеленьку, приватному підприємцю І.М. Кобилінському, начальнику нафтобази №1 філіалу №14 «Кіровоградський» В.О. Ратушному, директору ДП «Олександрівський лісгосп» О.П. Синявському за сприяння в проведенні районних та участь в обласних спортивних змаганнях школярів.

Володимир ВОЄВОДІН,
методист районного методичного кабінету відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації.


* * *
   З 1 по 30 квітня в районі проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота» з метою покращення умов для регулювання змагань оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

   За підтримки голови РДА Анатолія Івановича Шинкаренка видане відповідне розпорядження від 26 березня 2008 року № 210-р, утворений районний організаційний комітет, розроблені районні заходи.

   Всі, хто небайдужий до здорового способу життя, активного відпочинку, занять спортом, приєднуйтесь до акції! Зробіть свій спортмайданчик — отримайте радість від руху.

Лілія РАК,
директор районного центру фізичного
здоров’я населення«Спорт для всіх».

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 3
avatar
16:26, 14.04.2008 [Матеріал] 0 Спам
Нам є чим пишатись, головне, щоб були спонсори...
1 2 3 »
avatar