«Статський радник»: відчуй себе причетним!

29.07.2011 о 17:41 2

Олександрівський район представлений 5 бажаючими взяти участь у проекті. Однак, хто з цих шукачів потрапить спочатку до 36 кандидатів, далі до 24 і нарешті до 12 кращих – наразі не відомо. Поки ж мешканцям області пропонується на екрані спостерігати за усім, що відбувається під час конкурсу, уболівати за своїх земляків, сусідів, родичів чи просто друзів, а разом із тим – по-доброму заздрити кожному, до кого доля буде більш прихильною, і завдяки проекту дасть можливість самореалізуватися у житті.

- На сьогоднішній день, - розповідає координатор «Статського радника», член журі та водночас перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, - потенційні конкурсанти пройшли два етапи оцінювання: аналіз психологами та спеціалістами з кадрів надісланих анкет та докастингові співбесіди. А незабаром вони отримають або першу перемогу, або розчарування. Зовсім скоро відбудеться засідання журі, яке озвучить список із 36 шукачів, котрим випаде шанс й надалі змагатися за можливість взяти участь у проекті…

Емоції, перипетії і не лише відтепер канал «Кіровоград» показуватиме щосуботи. Ведучою проекту запросили стати зірку вітчизняного телепростору Юлію Шпачинську. Обличчя цієї дівчини добре знайоме багатьом завдяки роботі на загальнодержавних телеканалах. Свого часу вона працювала ведучою новин спорту на Першому Національному, згодом там же вела «Погоду», опісля – перейшла на К1 в інформаційну програму «Один день». Тепер же 28-річна Юлія стане невід’ємною складовою «Статського радника».

Загалом організатори проекту задоволені робочим процесом. Вони кажуть, що все відбувається спокійно, без форс-мажорів і згідно з графіком. Та найголовніше - переконані, що завдяки «Статському раднику» сформується нова боєздатна команда. Нині ж разом із потенційними учасниками, членами журі та уболівальниками з нетерпінням чекають 24 грудня, коли у прямому ефірі прозвучать прізвища тих, хто очолить обласні програми і хто стане радником губернатора.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Олена Данилишин


Всього комментів: 2
avatar
11:31, 30.07.2011 [Матеріал] 0 Спам
Хах, і я в числі цих 5 учасників є це точняк!)
1 2 »
avatar