СУПЕР БАБУСЯ. ХТО ВОНА?

23.04.2008 о 08:09 1
nullВідповідь на це запитання дав конкурс, який минулої суботи проводився у районному Будинку культури.

Якось почула такий вислів «Для батьків діти – останні ляльки, а внуки ж – то справжні діти». Підтвердити чи спростувати ці слова не можу, бо ще не бабуся. Але охоче підтримаю бабусь, які брали участь у конкурсі «Супер бабуся» і впевнені, що їх внуки – найдобріші, найрозумніші, наймиліші, найкращі хлопчики та дівчатка у світі. Тому ці Ярославчики, Андрійки, Настуні, Антончики та Дашуні – їхні «сонечка», їхні «зірочки». Бабусі не те що люблять, вони обожнюють внуків і годять, як можуть. А що «можуть» і доводили у чотирьох своєрідних іспитах.

Перший – розповідь про себе та свою сім’ю. Жінки проявили творчість – у віршах або піснях оповідали про родину. Найбільшу кількість балів журі поставило Галині Миколаївні, яка задушевно проспівала колискову.

У другому іспиті жінки демонстрували улюблені страви внуків, приготовлені власноруч. І чого тут не було – салат, бутерброди, фарширований карп, духмяні пироги, ароматний торт, солодощі у вигляді лебедів. Найкраще з цим завданням справилися Тетяна Іванівна, внук якої любить куштувати фарширований карп, та Валентина Сергіївна, внуку якої до вподоби «лебеді» з зефіру та шоколаду.

Захоплення бабусь – це був третій іспит. В основному вони змагалися у виконані пісень. Мелодійно звучали і російські, і українські пісні. А «п’ятірки» одержали лише Тетяна Іванівна, яка з партнером майстерно виконала популярну пісню Ігоря Крутого «Неоконченный роман» та Валентина Сергіївна, яка показала гумористичну сценку про один день свого, бабусиного, життя.

На четвертому іспиті конкурсантки перетворилися у чарівних ледь – стрункі, граційні, красиві, у захоплюючих сукнях з прикрасами. Словом, ці бабусі ще ого-го! Тому журі одностайно всім учасницям поставили найвищі оцінки.
Варто сказати, що конкурс оцінювало авторитетне журі - начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Васильович Брайко, директор ДП «Олександрівський лісгосп» Олександр Петрович Синявський, підприємці Олександр Михайлович Будженко та Анатолій Петрович Рокитський, працівник районного Будинку культури Валерій Володимирович Штука. Вони виступали і спонсорами цього заходу. А «іспити» конкурсанток супроводжували учні Олександрівської загальноосвітньої школи – хореографічний колектив «Візаж» та вокальна група, якими керують Оксана Токаренко та Наталія Журило.

За рішенням журі, титул «Панна Елегантність» присвоєно Галині Миколаївні, «Панна Господиня» – Тетяна Іванівна, «Панна Мудрість» – Людмила Андріївна, «Панна Спритність» – Ольга Василівна. А «Супер бабусею» стала Валентина Сергіївна. Всі учасники конкурсу одержали подарунки, з яких пилосос вручено переможиці.

На знімку: конкурсантки та члени журі.
Галина ШЕВЧЕНКО.
Фото автора.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
Тьотя Таня THE BEST!!!!!!!!!!!!! biggrin cool smile tongue
avatar