СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

20.08.2008 о 12:23 4
З нагоди 17-ої річниці проголошення Незалежності України у районі відбудеться ряд святкових заходів. 22 серпня, напередодні свята, у районному Будинку культури урочистості та святковий концерт  розпочнуться об 11-й годині. 23 серпня — відзначатиметься День Державного Прапора України. Цього дня о 8-й годині, у суботу, біля пам’ятного знака, встановленого на честь першої річниці Незалежності, відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України (на площі біля спортивного комплексу).  У суботу, 23 серпня, спортсмени – переможці змагань на краще спортивне село поїдуть в Новоукраїнку на обласні змагання, де і виборюватимуть приз на краще спортивне село області.

Цього ж дня, 23 серпня, о 19-й годині у районному Будинку культури пройде конкурс краси „Міс та Містер Олександрівки”. У День Незалежності, 24 серпня, на площі біля спортивного комплексу відбудеться  захоплюючий конкурс самодіяльних музик „Грай, гармонія”. З 15-ої години на центральному стадіоні імені М. Шишки в Олександрівці розпочнуться спортивні змагання з різних видів спорту. Запрошуємо всіх на святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України. Оргкомітет.    

23 серпня з нагоди 17-ої річниці Незалежності України буде проводитися конкурс на краще спортивне село Кірово­градщини. У його програмі буде і фінал з футболу на кубок двічі Героя Соціалістичної Праці О.В. Гіталова. Перед цим команда „Тясмин” з Олександрівки в півфіналі зустрічалась з командою ФК Новгородки, де вдома програли з рахунком 2:1, але в матчі-відповіді, в Новгородці, наші футболісти перемогли з рахунком 2:0. Відзначилися Сергій Нагірний та Андрій Гирич. Це дало змогу нашій команді увійти у фінал, який відбудеться в місті Новоукраїнці 23 серпня.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 4
avatar
Цікаво, а хто ж буде на тих урочистих заходах, які відбудуться 22 серпня об 11 годині ранку? crazy Мабудь тільки наші "доблесні труженики" - державні службовці . Бо ті хто дійсно працює та заробляє гроші ,не в змозі в робочий час відвідувати культурні заходи. А то де ж гроші візмуться в бюджеті, якщо всі ринуться ще за декілька днів до свята, його святкувати (в п"ятницю з обіду).
1 2 3 4 »
avatar