СВЯТО КРАСИ І ГРАЦІЇ

05.05.2008 о 13:52 2
Справжнє свято краси, грації відбулося в Олександрівському міському Будинку культури „Панна Весна”.

П’ять чарівних дівчаток: Вікторія Крохмаль, Ірина Васюра, Оксана Костенко, Антоніна Павлюченко, Ліза Сосновська змагались за титул „Панна Весна-2008”.

Під звуки ніжної музики виходять наші конкурсантки. Ведуча шоу-програми Наталя Зеленько знайомить глядачів з ними. А також з компетентним журі в складі Володимира Івановича Петренка, Катерини Григорівни Бондаренко, Тетяни Вікторівни Приходько.

Змагались учасниці в п’яти конкурсах: спочатку показали свою „візитну картку”, потім — вміння танцювати, а також свою ерудицію, був конкурс і на швидкість та на вміння творчо працювати (творчий конкурс) і гарно одягатись (конкурс „Вечірня сукня”). У конкурсантів, як і в людини взагалі, має бути все прекрасним — одяг, розум, тіло і душа. Не даремно наші дівчатка були найкращими. Від чого було радісно і світло на душі. Вони — як справжня весна. Кожна дівчина символізує якусь квітку, ніжну лілею, граціозну жоржину, непідступну троянду. І не було жодного глядача, який залишився байдужим, всі з захопленням, не відриваючи поглядів, спостерігали, хвилювались за учасниць. Гучними оплесками зустрічали також Аню Горбань, яка виконувала пісні, розважаючи глядачів в період між конкурсами.

І ось журі піднімається на сцену, оголошують підсумки, вручають стрічки, подарунки, квіти.

Титул „Панна усмішка” присвоєно Оксані Костенко, „Панна грація” — Антоніні Павлюченко, „Панна ніжність” — Ірині Васюрі, „Панна чарівність” — Лізі Сосновській. А корону переможниці з задоволенням вручено найкращій — Вікторії Крохмаль.

Конкурсна програма відбулася завдяки фінансовій підтримці Олексанрівської селищної ради в особі голови К.М.Данова та головного бухгалтера Н.В. Терещенко. А ще спонсорській допомозі підприємця С.П. Костенка та районного центру соціальних служб для молоді в особі Приходько Т.В.

Особливу подяку хочеться висловити за організацію заходу Любові Халецькій, Андрію Гиричу, Володимиру Похилу, Зінаїді Котовській, які зуміли створити на сцені гарне дійство — красу, що рятує світ.

Валентина ГИРИЧ,
директор Олександрівського міського будинку культури.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 2
avatar
Переможницю я добре знаю!
1 2 »
avatar