ТЕСТУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ВІДБУЛОСЯ

25.04.2008 о 07:55 0
null
Як повідомляла прес–служба МОН України, 22 квітня протягом трьох годин, з 11:00 до 14:00, по всій Україні у 34 тисячах 758 аудиторіях учасники зовнішнього незалежного оцінювання пройшли тестування з української мови та літератури.

У пункті тестування для учнів в Олександрівському районі — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 — тестування проводилося одночасно в 22 аудиторіях. З’явилося на тестування 304 учасники, що склало 94%. До речі, це другий результат по Україні, на першому місці м. Київ — 96%, по Кіровоградській області — 90%, по Україні — 90%.

Допомагали проводити тестування 44 інструктори, 6 чергових, представник державної служби охорони, два інспектори ПС МВС, наряд ДАІ, лікар Олександрівської ЦРЛ, медична сестра.

Зранку, о 8 годині до пукту тестування завітали Негода С.Д — перший заступник голови Кіровоградської ОДА, Нечепоренко Л.Ф. — заступник голови Олександрівської РДА та Шаповал Ф.О. — начальник відділу освіти Олександрівської РДА (на знімку вони перед початком тестування з директором школи). Перевіряючі дали високу оцінку готовності пукту тестування.

Вчасно прибула і уповноважена особа Одеського регіонального центру тестування — Кондратенко В.М., який переконався особисто в правильності збереження тестових матеріалів.

Далі робота ценру тестування, як кажуть військові, проходила штатно, згідно чітко прописаному регламенту. Пропуск учасників тестування здійснювали працівники міліції та помічник відповідального, значно допомогли розмічені на асфальті сектори, вказівники аудиторій та вправні дії чергових та інструкторів. Спостерігали за тестуванням майбутні юристи — студенти університету розвитку людини «Україна», спостерігачі з спеціальними дозволами.

Приємна несподіванка чекала кожного учасника тестування — листівка-вітання Президента України В.Ющенка. Крім цього кожен учасник міг висловити анонімно свої зауваження, побажання як по організації тестування, так і по самій процедурі.

Практично всі учасники тестування реалізували своє право на виконання тестів. Прикро, що 17 учасників, які зареєструвалися, втратили право вступу до вузів цього року за новими правилами прийому, не прибувши на пункт тестування. Жодного зауваження по поведінці чи по процедурі, дякуючи злагодженій роботі персоналу інструкторів, старших інструкторів, чергових, помічника відповідального, охороні, не надійшло.

О 14.15 час, відведений на роботу учасників, вичерпаний. Пакуються в нові пакети бланки відповідей, протоколи в присутності всіх учасників здаються під розписку охороні в сховище. Використані тестові зошити збережуться і вже через три місяці можуть бути використані учнями для навчальних та тренувальних цілей. Відповідальний пакує та опломбовує під пильним наглядом спостерігачів, уповноваженого контейнери з відповідями та допоміжними матеріалами. Представник державної служби охорони, оформивши протоколи, бере їх під свою охорону. Пункт тестування залишають учасники тестування, інструктори, спостерігачі, отримавши протоколи.

За злагоджену співпрацю на пункті тестування висловлюю подяку іспекторам ПС, наряду ДАІ Олександрівського РВ УМВС України, їх начальнику І.В. Мічкуру, лікарю Олександрівської ЦРЛ Коліснику С.С. та їх керівнику В.Д. Щуру, відділу освіти РДА, зокрема, Тимку С.М. та Шаповалу Ф.О. та всі особам, причетним до роботи пункту тестування.

До речі, відповіді з коментарями до тестів з української мови та літератури з 23 квітня є на офіційному сайті Одеського регіонального центру.

Учасників тестування ми запрошуємо 29 квітня на 10 годину з відповідними документами в пункт тестування — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 для складання тестів з математики.

Місце і терміни подальшого тестування повідомимо в наступному номері.


Василь БОЙКО,
відповідальний за пункт тестування.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 0
avatar