У ГАЗЕТИ ІМЕНИНИ

05.03.2008 о 08:12 4
На початку березня нашій улюбленій районці виповнилося 73 роки. За період з 1 березня 1935 року по 1 березня 2008 року вийшло 9244 номери газети під назвами найперша — «Більшовицький шлях», потім — «Радянський патріот», «Шлях до комунізму», з початку 70-х років минулого століття —районна газета «Вперед».

Важко ще де-небудь знайти такий детальний опис історії району, всіх подій, що відбувалися за 73 роки, як в нашій газеті. Гортаючи сторінки газети, ми переживаємо заново історію рідного краю, цінуємо її і шануємо. Колишні події, час, і люди які їх творили, постають перед нами, сучасниками.

Цю історію творили ряд поколінь дружного колективу газетярів. А нині історію району в газеті «Вперед» пишуть головний редактор Ніна Доля, її заступник Галина Шевченко, кореспондент Ольга Горло, фотокореспондент Анатолій Бабич. А також добрі помічники газетярів оператор компютерного набору Галина Шебанова, завідуючий компютерним відділом Роман Орлик, бухгалтер Ліна Шевченко.

Не затупилось перо і в наших постійних дописувачів Миколи Коломійця, Івана Сухини, Петра Опанасенка, Анатолія та Ірини Кримських, Наталії Купчинської, Юлії Білюченко, Оксани Шпирко та інших, за що їм щира вдячність і побажання добра і творчого натхнення.
Щасти тобі, рідна «районко»!

А всім, всім працівникам редакції нинішнім і колишнім, і всім, хто підтримує її морально і матеріально в нинішній нелегкий час виживання, всім читачам злагоди, добробуту, родинного тепла, затишку, миру, успіхів і удач!



Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 4
avatar
18:05, 05.03.2008 [Матеріал] 0 Спам
Від імені адміністрації сайту і від себе особисто, вітаю газету "Вперед" з Днем народження! Рости велика, цікава і гарна! biggrin

Всьому колективу бажаю міцного здоров'я і творчої наснаги! Дякую за допомогу розвитку нашого сайту!

Всього найкращого!
З повагою, Гречаний Антон. smile

1 2 3 4 »
avatar