У Кіровограді пожежу житлового будинку спричинила увімкнена праска

25.10.2011 о 00:07 0
21 жовтня 2011 року, а саме минулої п’ятниці, з причин нехтуванням правил користування електропобутовими приладами - праскою, виникла пожежа житлового будинку, який знаходиться по вулиці Воронезька у місті Кіровограді. Повідомлення надійшло від прес-служби Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області.

По даним прес-служби, на протязі з 21 по 24 жовтня ситуацій, які відносяться до надзвичайних регіонального, державного, місцевого та об’єктивного характеру, не виникало.

На території Знам’янського району у селі Диківка внаслідок необережного поводження з сірниками 7-річної онуки господарів утворилась пожежа двох тонн соломи, а також чотирьох тонн сіна на території власного дворища.

22 жовтня 2011 року близько 5:00 на території Олександрівського району у селі Івангород утворилась пожежа 45 квадратних метрів покрівлі будинку пенсіонера. Причину утворення пожежі  встановлюють спеціалісти.

Близько 11:30 у Кіровограді, а саме по вулиці Чорновола в наслідок короткого замикання електромережі утворилась пожежа розетки і шпалер біля неї у приміщені квартири двоповерхового житлового будинку.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://www.kirovograd.net/


Всього комментів: 0
avatar