УВІКОВІЧНЕНО ІМ’Я ВІДОМОГО ЗЕМЛЯКА

29.02.2008 о 15:20 1
http://olexandrivka.at.ua/_nw/0/27613.jpgНа приміщенні Олександрівської музичної школи урочисто відкрито пам’ятну Дошку першому її директору Віталію Романовичу Бідненку.

Взяти участь у цій неординарній події зібралося чимало олександрівців. Слово про Великого Вчителя мовила його колишня учениця, нині педагог музичної школи Л.Г. Таран, відзначивши непересічний талант В.Р. Бідненка як організатора і талановитого музиканта і педагога. Про життєвий і творчий шлях Віталія Романовича Бідненка говорила на урочистому відкритті меморіальної Дошки заступник голови райдержадміністрації Л.Ф. Нечепоренко. Віталій Романович був організатором музичної школи в далекому 1962 році. Олександрівська музична школа була відкрита третьою в нашій області. 21 рік нею незмінно керував В.Р. Бідненко. Починаючи свій творчий шлях як музикант-самоучка, Віталій Романович виріс до великого педагога, талановитого музиканта-професіонала. Він дав путівку в життя-цілій плеяді музикантів. І саме його колишні учні М.Г. Тлустенко та І.Г. Фощій, нині вчителі Олександрівської музичної школи, зняли біле простирадло, відкривши урочисто меморіальну Дошку своєму Вчителю.

В урочистостях взяв участь і виступив син Віталія Романовича Володимир Віталійович. Він землякам подякував за увічнення пам’яті батька. Учасники зібрання поклали квіти до меморіальної Дошки. Квіти великому педагогу і організатору поклали голова районної державної адміністрації А.І. Шинкаренко та голова районної ради С.М. Степанов, які брали участь в урочистостях.Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
16:49, 29.02.2008 [Матеріал] 0 Спам
Визнання завжди приходить після смерті...нажаль.
avatar