В Кіровограді ДСОшники моментально знайшли двох зниклих хлопчиків

04.12.2011 о 20:37 0

Співробітники відділку ДСО при УМВС України у Кіровоградській області розшукали і повернули матері двох її малолітніх дітей, що зникли із дому під час її відсутності.

30-го листопада, близько восьмої години вечора, до Кіровського відділку міліції прийшло повідомлення від 27-ми річної місцевої мешканки про зникнення її синів 5-ти і 7-ми років. Жіночка розказала, що після 13-ї години пішла із дому по своїх справах та лишила діток самих удома, а коли повернулась увечері, то їх не було.

Терміново почалися розшуки хлопців. До проведення термінових заходів стосовно встановлення місця перебування малюків було залучено співробітників кримінальної міліції в справах дітей, карного розшуку й інших служб. Орієнтування на зниклих отримали й наряди патрульної постової служби та ДАІ.

Маленьких мандрівників було знайдено менш, ніж за годину із моменту повідомлення про їхнє зникнення.

В одному з місцевих супермаркетів увагу працівників ДСО привернули два хлопчиська, що без нагляду дорослих знаходилися в торгівельному закладі, і за описом були схожі на дітей, які зникли.

В результаті подальшої перевірки ДСОшники установили, що братики й дійсно, залишившись удома без нагляду, пішли погуляти. Спершу блукали по вулиці, а під вечір зайшли в супермаркет, де їх і знайшли.

Стосовно мешканки Кіровограду складено адміністративні матеріали.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://novosti.kr.ua/


Всього комментів: 0
avatar