В Кіровограді відбулося шоу балету «Форсайт»

24.10.2011 о 08:29 0
В Кіровограді відбулося шоу балету «Форсайт» Українські глядачі нарешті побачили славнозвісне шоу балету «Форсайт», що протягом багатьох місяців з грандіозними аншлагами проходило в Німеччині, Туреччині та Італії! Саме в місті Кіровоград – танцювальній столиці України – відбулася прем'єра вистави «Буду я любить тебя всегда» від балету Ліни Верес «Форсайт».

Театральне дійство тривало протягом двох годин. Вперше в рамках одного шоу представлялися дві вистави в сучасній інтерпретації – історії кохання «Попелюшка» та «Снігова Королева». Окрім відточеної хореографії, глядачі могли насолоджуватися вокальними номерами, виступами артистів оригінального жанру, танцювальними трюками і еквілібристикою, а також барвистими костюмами усіх учасників.

Шоу свого балету Ліна Верес прокоментувала так: «Формат нашого шоу є інноваційним для українського глядача. Умовно його можна назвати «double-show»: подвійне уявлення в одній програмі. Воно побудоване за правилом «3D»: dance, що є «танець», dynamic – «динаміка», drive – «драйв». Нашим завданням було відвести глядача від стандартного розуміння танцювальної дії, вистави, занурити його в історію, яка відбувається на сцені, пробудити сильну емоцію... І нам це вдалося! У фіналі вистави весь зал співав, кричав і рухався разом з нами. Наше шоу – це комплексна подача танцю, вокалу, оригінальних жанрів, акторської майстерності, а головне – енергетики ».

Головним постановником шоу виступив Олександр Лещенко, незмінний хореограф балету «Форсайт», переможець різних танцювальних телешоу, на даний момент головний хореограф проекту «Майданс. Другий сезон». У виставах Олександр особисто виконав дві головні чоловічі ролі: принца та Кая.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://www.kirovograd.net/


Всього комментів: 0
avatar