Першого червня в Олександрівці відбулися дитячі спортивні змагання за підтримки «Фронту Змін»

01.06.2012 о 22:21 0

До Міжнародного дня захисту дітей в селищі Олександрівка відбулися спортивні «Street Workout» змагання. Ініціатором заходу став депутат  Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь. Підтримав проведення свята і Голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «Фронт Змін», депутат обласної ради Андрій Табалов.

Цього дня на центральному стадіоні селища Олександрівка зібралися як діти так і дорослі - такого роду змагання тут відбувалися вперше. Учасники змагань від 12 до 19 років виконували комплекси вправ: турнік, бруси, віджимання від підлоги. 

 «Street Workout» - це тренування на вулиці, де немає тренажерних залів. Таким чином цим видом спорту можна займатись в школах, у дворах, на вулиці. Саме це і потрібно сьогодні молоді: більше рухатися, вести активний та здоровий спосіб життя»,  – розповів на відкритті заходу Андрій Лаврусь.

В ході змагань учасників було поділено на 3 вікові групи, переможців у яких нагороджено грамотами та медалям. Було визначено і найсильнішого «Street Workout» змагань.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar