ВІДЗНАЧИЛИ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ЛІС

27.05.2008 о 07:47 1
null
Минулої п’ятниці в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнських конкурсів на кращий малюнок і твір на тему „Людина і ліс” та журналістів, які активно висвітлюють лісову тематику. Серед нагороджених є представники ДП „Олександрівський лісгосп”. У номінації „Кращий твір” перше місце зайняла учениця 6 класу Златопільської гімназії (Новомиргородський район) Ольга Сущенко, вона нагороджена телевізором. Третє місце за кращий малюнок зайняв учень 4 класу Олександрівської загальноосвітньої школи №1 Олександр Пальонний, йому вручено мобільний телефон. Заохочувальним подарунком — енциклопедією ерудита відзначена учениця 5 класу Бірківської загальноосвітньої школи Лілія Діброва. Подяку обласного управління лісового та мисливського господарства та грошову премію одержала і заступник головного редактора РВО „Олександірвщина” — редактор газети „Лісовими стежками” Галина Шевченко.

Нагороди кращим вручили заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Демченко та голова обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Захарченко.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 1
avatar
23:57, 27.05.2008 [Матеріал] 0 Спам
це всьо прикольно, але б краще вони організовали конкурс "хто більше збире сміття в лісі, вивезе його на смітник і спалить". dry
avatar