ВИСОКІ ГОСТІ В РОЗУМІВЦІ

10.06.2008 о 07:30 0

31 травня на святі останнього шкільного дзвоника, який цьо­го року практично співпав з Міжнародним днем захисту дітей — 1 червня, у Розу­мівській школі на запрошення районної ради та Розумівської сільської ради побували високі київські гості — народний депутат України, колишній міністр будів­ництва та регіонального розвитку, за сприяння якого у Розумівській школі поміняли старі вікна на нові, пластикові, В.Г. Яцуба та представник вищеназваного мініс­терства О.М. Бондаренко.

У Розумівську школу при­їхали голова районної дер­жавної адміністрації А.І. Шин­каренко, голова районної ради С.М. Степанов та депутат обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету М.М. Ковальчук. Вони привітали дітей, вчителів та батьків з успішним завер­шенням нав­чального року, побажали успіхів і удач. Голова райдержадміністрації вручив дирекції школи вітальну ад­ресу від районної дер­жавної адміністрації та районної ради, а народний депутат подарував школі домашній кінотеатр „Сам­сунг”.

В свою чергу Розумівський сільський голова М.В. Хрис­тенко подякував гостям за увагу до школи, допомогу їй в зміцненні матеріальної бази та вручив на пам’ять про Розу­мівку народному депутату В.Г. Яцубі вишитий бабусею однієї з учениць Го­линською Ганною Григорівною український руш­­ник, а його дружині – ви­шиту серветку.

Після останнього шкільного дзвоника гості зробили екс­курсію по визначних місцях Розумівки, зокрема оглянули, як іде реконст­рукція церкви-усипальниці М.М. Раєвсь­кого


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar