ВРУЧАЛИ КЛЮЧІ ВІД АВТОМОБІЛІВ, ДАРУВАЛИ ПОДАРУНКИ, ОСВЯЧУВАЛИ СКВЕР

09.07.2008 о 07:55 3

Відразу кілька приємних подій зібрали Олександрівців 26 червня на центральній вулиці селища. Це був переддень Дня Конституції - нашого державного свята, а значить нагода підбити підсумки, подякувати людям за працю, відзначити кращих, накреслити перспективи на майбутнє. І проходила ця церемонія в незвичній для такої події обстановці - не урочистому залі, а просто на центральній вулиці, бо була для цього ще одна нагода - відкриття щойно збудованого центрального скверу - чудової зони відпочинку в центрі селища.

 Урочистої інтриги додавали Олександрівцям три новісіньких автомобілі: два швидкої допомоги та один марки "газель".
 Вітаючи всіх з 12-ою річницею Конституції України, голова райдержадміністрації Анатолі Іванович Шинкаренко наголосив на тому, що наша Українська Конституція написана у кращих демократичних традиціях, приймалася насамперед в інтересах громадян, для захисту їх прав та інтересів.

 - Ми повинні чітко усвідомлювати, що День Конституції та День Незалежності - це ті фундаментальні речі, які об'єднують народ навколо ідей патріотизму, єдності нації та національної гордості, - сказав А.І. Шинкаренко. - Районна державна адміністрація наполегливо працює над зміцненням економічного та соціального потенціалу району. Адже саме від цього залежить добробут та впевненість в завтрашньому дні наших людей.

 Виконання та перевиконання планових показників, наповнення місцевого бюджету дало змогу мати додаткові кошти, які можемо використати на розвиток соціальної сфери.

 За ці кошти вже проводяться капітальні ремонти закладів соціальної сфери району, їх газифікація, закуповується сучасне побутове обладнання, придбано 2 автомобілі невідкладної швидкої допомоги для центральної районної лікарні та Цвітненської дільничної лікарні.

Сьогодні ми вручаємо ще два нових автомобілі для медичних закладів району - Єлизаветградківської та Ставидлянської дільничних лікарень, а також таку вкрай необхідну машину для потреб відділу культури та туризму райдержадміністрації. Особливо хотілося б відмітити те, що на сьогоднішній день всі медичні заклади району забезпечені транспортом і у будь який час зможуть надати кваліфіковану і вчасну допомогу людям, які цього потребують.

 Крім того на зароблені в районі кошти ми відкриваємо сьогодні цей чудовий сквер для проведення дозвілля мешканців нашого селища. На його облаштування було виділено кошти з районного та селищного бюджету. Тепер в Олександрівці є чудове місце, де мешканці селища зможуть відпочити та гарно провести своє дозвілля.

 Дуже приємно бачити, як оновлюється наша Олександрівка, як облаштовується місця для занять спортом та відпочинку людей. Ще приємніше усвідомлювати що зроблено це нашими спільними, заробленими коштами підприємств, установ, організацій, які добре попрацювали та вчасно сплатили всі необхідні платежі до бюджету. Міцна держава, справедливе суспільство, гідне життя - це все те, що повинно бути нашою високою ціллю, щоб кожен відчув себе людиною, особистістю, ототожнював себе з Україною, - підкреслив А.І.Шинкаренко.

 Привітав зі святом Олександрівську громаду і селищний голова Костянтин Данов. Він зокрема сказав, що ідею створити в Олександрівці зону відпочинку підтримав депутатський корпус Олександрівської селищної ради. І за кошти місцевих бюджетів було споруджено цей чудовий сквер.

 Після цього голова районної державної адміністрації Анатолій Шинкаренко та заступник голови районної ради Анатолій Безпалий урочисто вручили ключі від автомобілів швидкої допомоги Єлизаветградківському селищному голові Володимиру Лавріненку та головному лікарю Ставидлянської дільничної лікарні Олександру Зубасі та ключі від автомобіля "газель" директору районного Будинку культури Людмилі Гунько.

 А.І. Шинкаренко та А.В. Безпалий також вручили грамоти та подарунки з нагоди Дня Конституції та за особисті трудові заслуги великій групі працівників усіх галузей господарства району. За цим наступила ще одна мить - перерізання червоної стрічки і відкриття скверу. Цю приємну місію провели голова РДА А.І. Шинкаренко, заступник голови райради А.В. Безпалий і селищний голова К.М. Данов.

 Новий сквер освятив настоятель Свято-Успенської церкви Володимир. Він освятив і нові автомобілі.

 За цим настала черга святкового концерту, який підготували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури. Для дітей свою програму підготували працівники РЦДЮТ. Неперевершено виступав народний самодіяльний хор "Тясмин", радували співаки-солісти, вокально-інструментальний ансамбль. Народні гуляння тривали до пізнього вечора.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 3
avatar
11:35, 22.07.2008 [Матеріал] 0 Спам
Я читав у словнику що сквер -це щось із деревами. У цьому "сквері" дерев немає. То що це таке?

У цей сквер бабахнули 100 тисяч грн. Я не бачу ні 100 тисяч ні скверу.

Головний результат що люди там выдпочивають. І ЦЕ ПРИЄМНО.

1 2 3 »
avatar