Зміни у фотоальбомі

09.04.2008 о 22:03 1

Отримав від юзерів декілька скарг, що головна сторінка сайту занадто перевантажена інформацією. Тому вирішив трішки розвантажити головну і реконструювати деякі розділи. Було вирішено убрати з головної інформер про нові додані фотографії і вдосконалити розділ "Фотоальбом". Але такі зміні на сайті були викликані не лише розвантаженням головної сторінки а й спробую створити на сайті здорову конкуренцію між юзерами та стимулювати їх до більш активних дій.

Так в фотоальбомі було реалізовано можливість вести рейтинг юзерів по кількості доданих фото, також ведеться рейтинг між доданими фотографіями по трьом номінаціям:

 

  1. "Найкраще фото" - фото що має найбільший рейтинг
  2. "Найбільш обговорюване фото" - фото що має найбільше коментів
  3. "Популярне фото" - фото що має найбільшу кількість переглядів.

В майбутньому найкращі та найактивніші юзери будуть особливо відзначені і можливо нагородженні якимись матеріальними призами та подарунками.

Декілька порад. Раджу користуватися оцінками матеріалів, як фотографій так і всього іншого що публікується на сайті. Приймати активну участь як у формуванні контенту на сайті так і в активному обговоренні матеріалів. Ваші зусилля будуть винагородженні! ;)

Трохи лірики. Це наше віртуальне місто і ми його жителі, ми маємо його розвивати й вдосконалювати...врешті-решт для себе ж робимо :)

P.S. Така реструктуризація торкнеться всіх розділів на сайті, особливо це стосується блогу. Там також планується вести рейтинги найактивніших юзерів.

 


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 1
avatar
предлагаю ввести поощрение или награду,за оригинальное фото. пускай сами юзеры выставляют оценки фоткам
Відповідь: не понял предложения...а у нас сейчас в фотоальбоме как?
avatar