ЗВІТУЮТЬ МОЛОДІ ВЧИТЕЛІ

26.03.2008 о 12:23 1
nullУ рамках тижня молодого вчителя у відділі освіти проведено конкурс серед молодих педагогів, які працюють перший рік. Протягом навчального року вони відвідували „Університет молодого вчителя”, яким керує методист районного методичного кабінету О.А. Іващенко, побували в ряді шкіл, ознайомились із передовим педагогічним досвідом вчителів, з надбанням своїх колег. На своїх зібраннях слухали цікаві лекції, проводили інтелектуальні ігри, моделювали уроки, розбирали педагогічні та психологічні ситуації, знайомились з вимогами до проведення сучасного уроку та підготовки до нього. Опрацювали ряд державних документів щодо організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах.

І вже 20 березня вони звітували перед журі про свої здобутки під час стажування, ділилися досвідом.
Всі учасники конкурсу показали високий рівень фахової майстерності, відповідний досвід роботи з дітьми, знання методики підготовки і проведення уроків та позакласних заходів, індивідуальної роботи з дітьми.

А переможцями стали:
ПЕТРЕНКО Ярослав Вікторович — вчитель зарубіжної літератури та іноземної мови Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

КОНІЧЕНКО Юлія Олексіївна — вчителька початкових класів Красносілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

БАРАНОВСЬКИЙ Олексій Анатолійович — вчитель історії Вищеверещаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (всі на знімку).

Їм вручено грамоти відділу освіти і галузевої профспілки та подарунки. Вони стануть учасниками 37 обласного зльоту молодих вчителів 26-29 березня в Кіровограді – Києві.

Нинішній зліт присвячений 90-річчю від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського.

Катерина ЗАВАДА,
голова райкому профспілки працівників освіти і науки.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
14:58, 26.03.2008 [Матеріал] 0 Спам
Самій до перемоги не вистачило декілька балів...Щойно повернулася зі зльоту, на якому досвідчені вчителі вітали нас- молодих, передаючи свій досвід. Колегам бажаю цікавої поїздки в місто Київ і натхення, творчої наснаги, здоровя, гарних оцінок і чудових учнів smile
avatar