Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Харчування /

Що в наших магазинах

14.03.2008 о 08:52 0

Нині торгівля практично передана у приватні руки. Більшість торговельних закладів тримають приватні підприємці. Вони займаються реалізацією як промислової групи товарів, так і продовольчої. Продаж продуктів населенню вимагає особливого дотримання не лише правил торгівлі, а й санітарних норм. Бо за цим стоїть здоров’я людей. Однак не всі приватні підприємці, а також продавці, які працюють у них за договорами, чітко виконують всі вимоги при реалізації продовольчої групи товарів. На відміну від підприємства "Молоко вітчизни". Ця молочна ферма відповідально підходить до вироблення своєї продукції і слідкує за її якістью.

Регулярні перевірки, які проводять спеціалісти відповідних служб, це підтверджують. В одному з останніх номерів газета подавала результати перевірки районною санітарно-епідеміологічною станцією закладів торгівлі у Голиковому та Бовтишці. Перевірили ці торговельні заклади і представники інших служб, які входять до районної комісії по контролю за діяльністю торгівлі та захисту прав споживачів, яка діє при районній державній адміністрації. За результатами перевірок магазинів у Бовтишці, Голиковому, а також Розумівці та ринку райспоживтовариства відбулося чергове засідання комісії, яке провела її голова — заступник голови райдержадміністрації Л.Ф. Нечепоренко.

Члени комісії детально обговорили виявлені порушення санітарних норм і правил торгівлі, а також заслухали пояснення з виявлених порушень приватних підприємців В.В. Осипенка (магазин «Фемос»), В.А. Мілютіна, Н.І. Ковтун, продавця магазину ПП В.О. Тищенка з Бовтишки, О.М. Токар з Розумівки, Н.М. Гарбар з Голикового. Вони давали пояснення, чому порушують правила торгівлі, чому продають продукцію з простроченими термінами, чому завищують надбавки на окремі види продуктів, хоч добре знають про розпорядження голови обласної державної адміністрації, яким встановлено граничні торгові надбавки на продукти першої необхідності: хліб і хлібобулочні вироби борошно пшеничне вищого першого і другого сорту, борошно житнє в розмірі до 10 відсотків; на ковбасні вироби першого і другого сорту, м’ясо яловичини, свинини, птиці, крупи, цукор — до 15 відсотків; молоко, сир, сметану, масло вершкове — до 15 відсотків; макаронні вироби та олію — до 15 відсотків.

І ще на багато запитань мали дати відповідь приватні підприємці. Окремі з них торгують без дозволу на це санітарно-епідеміологічної станції, не пройшли медогляд, пожежний мінімум та навіть не забезпечують належний санітарний стан у магазинах.

Особливо багато зауважень було у членів комісії до роботи ринку райспоживтовариства і щодо дотримання керівництвом ринку правил організації торгівлі, і щодо належного санітарного стану території ринку та невиконання вимог санітарно-епідеміологічної служби по реалізації на ринку продовольчих товарів.

Комісія установила конкретні терміни приватним підприємцям для усунення виявлених порушень, після чого буде здійснена перевірка, як виконуються рішення комісії.

Oкремим пунктом рішення комісія рекомендує сільським та селищним головам не давати дозвіл на організацію торгівлі без погодження з санітарно-епідеміологічною службою. Бо це є порушенням чинного законодавства у сфері надання послуг та торговельної діяльності.Джерело: Ніна Доля, Газета "Вперед"
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: BenGAMEn (14.03.2008)
Переглядів: 2167 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: