Як відомо, у нинішньому році діятимуть нові правила прийому до вищих навальних закладів. Випускники загальноосвітніх середніх шкіл, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах, повинні подавати у приймальні комісії сертифікати українського центру оцінювання якості освіти.
">

Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Освіта /

Зовнішнє тестування

04.02.2008 о 01:16 1
Як відомо, у нинішньому році діятимуть нові правила прийому до вищих навальних закладів. Випускники загальноосвітніх середніх шкіл, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах, повинні подавати у приймальні комісії сертифікати українського центру оцінювання якості освіти. А сертифікати випускники одержать на основі проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Навіщо потрібне зовнішнє незалежне тестування? Чим зовнішнє оцінювання краще порівняно з традиційними іспитами? Яка правова основа зовнішнього незалежного оцінювання? Ці та багато інших питань, що стосуються основних моментів зовнішнього незалежного тестування, висвітлювалися минулої середи на семінарі-тренінгу, що проходив в Олександрівській за-гальноосвітній школі №1 І—IT І ступенів.
На семінарі-тренінгу були присутні директори та вчителі шкіл району, працівники відділу освіти райдержадміністрації.

Висвітлювали питання зовнішнього незалежного тестування представники Українського центру оцінювання якості освіти (м. Київ) Ю.М. Крижанівська, Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Н.Д. Ремез, керівник Кіровоградського центру оцінювання якості освіти А.А. Кендюхова, методисти цього центру А.П. Кирилюк та Т.В. Голованова. Участь у семінарі-тренінгу взяв і професор, доктор філологічних наук, академік АН Вищої школи України, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Г.Д. Клочек.

Керівник та методисти Кіровоградського регіонального центру оцінювання якості знань провели пробне зовнішнє незалежне тестування серед одинадцятикласників Олександрівських шкіл №1,№2,№3 та Несватківської школи. Учні демонстрували свої знання з історії та математики. Під час оцінювання рівня освіти також були присутні вчителі та директори шкіл.
До речі, 9 та 16 лютого на базі Кіровоградського технічного університету пройде зовнішнє незалежне оцінювання якості знань серед учнів 11-х класів області. Бажаючі взяти в ньому участь повинні зареєструватися до 9 лютого за тел. у Кіровограді 27-31-74. Докладнішу інформацію також можна отримати за тел. в Олександрівці 3-21-62 (школа №1, єдиний центр реєстрації зовнішнього незалежного оцінювання у районі).

29 січня міністр освіти і науки України Іван Вакарчук провів нараду з керівниками регіональних управлінь освіти і науки щодо незалежного зовнішнього тестування-2008. Міністр закликав до консолідації спільних зусиль для "найефективнішого проведення вперше в державі такої акції, яка стосується фактично кожного випускника України".

Відбувся відкритий та конструктивний діалог про особливості цьогорічного тестування, в якому також взяли участь заступник міністра Павло Полянський і директор Українського центру оцінювання якості знань Ігор Лікарчук.

Оскільки незалежне зовнішнє оцінювання тісно переплітається з державною підсумковою атестацією, то учасників наради було поінформовано про розроблений МОН проект з внесення змін і доповнень до Положення про державну підсумкову атестацію. Це обумовлено прийняттям низки певних нормативно-правих документів, упровадженням системи незалежного зовнішнього оцінювання, появою нової термінології. Проект витримав широке активне обговорення і в міністерство надійшло понад сто пропозицій з регіонів.

Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: rus-lan (04.02.2008) | Автор: Руслан Максименко
Переглядів: 2451 | Комменти: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього комментів: 1
avatar
В Росii подiбний екзамен ЕГЭ (единый госэкзамен) iснує вже кiлька рокiв. Були та й зараз є у нього противники i прихильники. Як у любiй справi, тим бiльш новiй. Скажу лише, що моя дочка, здавши (добровiльно!) ЕГЭ - поступила БЕЗ ЗДАЧI вступних в iнститут, тобто ЕГЭ там врахували.
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: