Згідно районної програми профільного навчання, прийнятої восьмою сесією п’ятого скликання від 10 липня 2007 року №120. у 2007-2008 році в 9 школах району було проведено моніторинг щодо наявності можливостей відкриття класів з поглибленим навчанням.">

Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Освіта /

Створення умов для профілізації

20.08.2008 о 12:07 0

Створення умов для профілізації

Згідно районної програми профільного навчання, прийнятої восьмою сесією п’ятого скликання від 10 липня 2007 року №120. у 2007-2008 році в 9 школах району було проведено моніторинг щодо наявності можливостей відкриття класів з поглибленим навчанням. Вивчення засвідчило наявність відповідного кадрового забезпечення в цих школах за профілями, які плануються.  

Своєрідним поштовхом для початку такої роботи став семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи, який відбувся у листопаді 2007 року на базі Михайлівської роботи з  проблеми «Організація профільного навчання в старшій школі. Методичний аспект.»   та опорний матеріал до семінару, який включає в себе всю нормативну базу з даного питання.

Відстеження певних ділянок показали, що значну роботу в переорієнтації методичної роботи згідно вимог провели заступники директорів Лушпай Світлана Петрівна  (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3), Максименко Галина Миколаївна  (Єлизаветградківська ЗШ І-ІІІ ст.), Жижкун Антоніна Миколаївна  (Івангородська ЗШ І-ІІІ ст.), Колісник Валентина Миколаївна  (Підлісненська ЗШ І-ІІІ ст.), Тарасевич Марина Іванівна (Бірківська ЗШ І-ІІІ ст.), Прасол Людмила Олександрівна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1) . Тут система методичної роботи націлена на удосконалення розвивального аспекту уроків, робота на заняттях шкільних методичних об’єднань будується з урахуванням відпрацювання навичок діяльнісної навчальної взаємодії учителя та учнів, розвитку пізнавальних особистісних можливостей учнів. Широко пропагуються діяльнісні за переважаючими методами навчання, діалогічні за формою організації роботи.

В названих школах глибоко вивчаються та апробуються активні форми роботи, інтерактивне навчання. Є досить вдалі спроби організації роботи учнів над різними джерелами інформації в ході уроку, застосування комп’ютерної техніки

Чи не найважливіше місце в підготовці школи до профілізації займає глибока діагностика щодо нахилів школярів.

Проведена профорієнтаційна дослідницька робота психологічними службами серед одинацятикласників шкіл райцентру, Михайлівської та Івангородської шкіл в нинішньому році показала наступну картину:

Кількість респондентів: 163 особи

У формуванні профільних інтересів школярів відіграють роль значна кількість чинників: від природних задатків і до здатності вчителя підтримати чи розкрити їх на уроці. Наскільки в кожній мірі використовуються ці чинники вчителями в навчально-виховному процесі?

Моніторинг проводився в ряді шкіл. Порівняльні результати двох з них варто навести з тієї причини, що вони наштовхують педагогів на певні роздуми, спонукають до дії.

Отже, для реалізації Програми впровадження профільного навчання в районі необхідно провести більш глибшу, ефективнішу підготовчу роботу як з учителями так і з  учнями та їх батьками.Джерело: Відділ освіти
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: Побєда (20.08.2008) | Автор: Лідія Миколаївна Томеєва
Переглядів: 2781 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: