Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Різне /

Як створити свою молочну ферму

23.05.2020 о 06:43 0

Життя не стоїть на місці, і підприємництво розвивається разом з нею. На сьогоднішній день існує безліч бізнес ідей, грамотне здійснення яких, здатне забезпечити підприємця високим і, що важливо, стабільним доходом. Але в даній статті розберемо три види бізнесу, існування яких може розглядатися як відокремлено, так і взаємопов'язано.

Який бізнес-план вибрати?

Отже, перед Вами на столі лежать три варіанти проекту: ВИРОБНИЦТВО СИРУ, бізнес план молочної ферми і бізнес план роздрібного продуктового магазину. На якому зупинитися?

Виходячи з перспектив, відзначимо, що об'єднання бізнес плану молочної ферми з бізнес планом виробництво сиру - є оптимальним і конкурентоспроможним рішенням. Перш за все тому, що сучасний споживач по вуха напханий всякого роду підробками, якими просто заставлені полиці магазинів. Тобто існує практично стовідсоткова ймовірність того, що справа матиме успіх, маючи унікальну рецептуру сиру і способи її здійснення.

Що стосується бізнес-плану роздрібного продуктового магазину, то він може бути тільки альтернативним варіантом, в силу того, що на сьогоднішній день продуктових магазинів більш ніж достатньо, і методи конкуренції, які застосовують підприємці даної галузі - далеко не є досконалими і чесними.

Але звернемо увагу на те, що бізнес план виробництва сиру повинен мати страхувальний варіант на випадок того, якщо з яких-небудь причин, ідея не зможе втілитися або гідно розвинутися. Щодо молочної ферми, можна сказати одне, що доцільніше придбати вже існуючу і функціонуючу ферму. Це заощадить ресурси часу і дозволить зосередитися відразу ж на впровадженні продукції на ринок, більш того, звертати увагу потрібно саме на великі комплекси з причини того, щоб поєднати ферму і цехи з виробництва сиру. На обличчя економія коштів на придбання та облаштування додаткових площ.

Допомога фахівців

По можливості, і при недостатньому досвіді, краще звернутися до фахівця, який зможе «причесати» і направити ваші бізнес ідеї в потрібне русло. Але знову ж таки, з вибором фахівця потрібно бути обережним в силу того, що недобросовісні люди можуть просто скопіювати Вашу ідею і почати її втілення набагато раніше Вас. Так що, складаючи будь-якої бізнес план, будь-то молочна ферма,продуктовий магазин або ідеї виробництва сиру, пам'ятайте про те, що проект цілком являє собою комерційну таємницю, зберегти яку потрібно в Ваших цікавих.

Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: grantand1391 (23.05.2020)
Переглядів: 172 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: