Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Різне /

В Олександрівській РДА проведено розгляд справ по умовно-достроковому звільненні засуджених, які відбувають покарання в Олександрівському ВЦ

04.03.2015 о 16:45 0
Одним з найпоширеніших видів звільнення від відбування покарання є застосування до засуджених осіб умовно-дострокового звільнення. Його суть полягає у звільненні засудженого від подальшого реального відбування покарання з умовою обов'язкового дотримання низки розпоряджень, передбачених у законі і встановлених судом. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання повинно застосовуватися до осіб, які твердо стали на шлях виправлення. І тільки в такому разі можна вважати, що цим особам для їх остаточного виправлення немає необхідності повністю відбувати призначене судом покарання. Питання щодо застосування умовно-дострокового звільнення передбачається у ст.81 КК України, а додаткову інформацію що стосується порядку та умов його застосування можна дізнатися з положень Постанови Пленуму Верховного суду України №2 від 26.04.2002р. «Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання і заміну невідбутої частини покарання більш м’яким», положень кримінально-виконавчого кодексу України та кримінально-процесуального кодексу України. Тому вчора, 03 березня 2015 року в Олександрівській райдержадміністрації Кіровоградської області відбулося засідання щодо розгляду справ по застосуванню до засуджених, які відбувають покарання в Олександрівському виправному центрі (№104) умовно-дострокового звільнення. До складу комісії входили: голова спостережної комісії Микола Якович Старченко, заступник голови Володимир Олександрович Сіденко, начальник юстиції Олена Станіславівна Надьон, настоятель православної церкви Отець Володимир, голова спілки афганців Олександрівського району Анатолій Петрович Кравченко, представники спілки ветеранів та спеціаліст ГКВСР Олександрівського ВЦ (№104) Віталій Іванович Товкун. Слід зазначити, що характеристика на засуджених складається та затверджується керівництвом установи, але матеріали на застосування УДЗ до засуджених можуть бути, як позитивними так і негативними. У ході даного засідання було розглянуто 5 особових справ осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі з матеріалами яких уважно ознайомилися всі члени комісії та прийняли позитивне рішення. Марина Сінчук Олександрівський ВЦ (№104)
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: Маруся (04.03.2015)
Переглядів: 390 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: