Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Різне /

В Олександрівському виправному центрі управління ДПтС України в Кіровоградській області (№104) відбулося підведення підсумків роботи за 12 м

17.01.2015 о 08:42 0
В Олександрівському виправному центрі (№104) було проведено розширену нараду керівного складу установи і підбито підсумки діяльності установи за 12 місяців 2014 року. Нараду було проведено під головуванням першого заступника начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області полковника внутрішньої служби Володимира Воробйова, який заслухав звіти заступників начальника установи за напрямками їх діяльності, звернув увагу на проблемні питання та шляхи їх вирішення. Так, за звітний період в установі забезпечена реалізація положень Закону України «Про амністію» від 08.04.2014 року, під дію Закону підпадало 31 засуджений, із них: 22 засуджених звільнено, 9 - скорочена невідбута частина строку покарання наполовину. Протягом звітного періоду звільнено умовно-достроково 108 засуджених, що склало 82% від осіб що підпадали за формальними ознаками до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання та винесено постанов на застосування ст. 82 КК України – 1, що становить 20% від підпадаючих під цю заохочувальну норму. Також проводилася робота щодо покращення комунально - побутових умов для засуджених а саме – проведено капітальні ремонти в кімнатах для прийому їжі засуджених відділення СПС № 1,2,3, кімнати зберігання речей засуджених відділень СПС №1,2, та житлових кімнатах засуджених. В повному обсязі проведено заготівлю овочів – урожаю 2014 року. Встановлено котли на твердому опаленні, проведено роботи по ремонту кімнат довгострокових побачень для засуджених та заготівлі дров. Протягом 12 місяців багато зроблено і для поліпшення умов праці співробітників установи, а саме: проведено ремонтні роботи чергової частини, кімнати відпочинку молодших інспекторів відділу нагляду та безпеки та обладнано пост молодшого інспектора по наданню побачень та видачі посилок та передач. Отже, підбиваючи підсумки наради заступник начальника управління відзначив позитивні зрушення в роботі уст За підсумками проведеної наради, діяльність установи за 12 місяців поточного року визнана задовільною за умови усунення недоліків. Також було визначено першочергові завдання діяльності установи на I квартал 2015 року. Марина Сінчук Олександрівський виправний центр (№104)
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: Маруся (17.01.2015)
Переглядів: 526 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: