Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [4]
Різне [282]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [4]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [15]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [28]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [42]
Авто-мото [17]
Бизнес [4]
Мода [6]
Різне /

Вивчення іноземної мови: з чого почати?

10.10.2020 о 16:10 0

Знання англійської мови означає кращу роботу, свободу подорожей, необмежений доступ до знань та ще краще здоров'я. Однак не кожен має час і довгі на курси та уроки. Тож питання за сто балів: Як швидко та ефективно можна вивчити англійську мову?

Англійська мова є скрізь!

Ми живемо у глобальному світі, де говорять англійською. Більшість Інтернету ведеться англійською мовою, більшість людей замовляє таксі англійською мовою під час подорожі, а на роботі розмовляють з іноземними партнерами англійською мовою. Саме тому, вивчення англійської мови виявляється здоровим глуздом. Це може бути цікаво навіть для початківців! Наприклад, https://cambridge-club.kiev.ua/ua/розмовний-курс-англійської-мови-літній-інтенсив-2020 використовує поринання у у англійську мову з метою скорішого вивчання.

Вивчення англійської мови сьогодні є скоріше необхідністю, а не розкішшю.

Як швидко вивчити англійську?

Звичайно, у кожного свій індивідуальний темп навчання. Не варто порівнювати себе з іншими. Однак швидкість навчання — це не кількість слів, що запам’ятовуються за хвилину, а прогрес, який можна досягти за рік.

Наприклад, люди кажуть, що діти вивчають англійську "швидко". Неправда. Діти вчаться набагато повільніше, ніж дорослі. Тільки те, що у них багато часу — вони можуть цілий день дивитись англійські мультфільми або грати зі своїми англомовними однолітками — дає позитивний результат. 

Якщо приділяти чомусь достатньо часу на тиждень, безсумнівно, модна побачити результати через рік. Однак це не означає, що не можна скористатися кількома трюками, щоб трохи пришвидшити вивчення англійської мови!

Найпоширеніші слова та конструкції

Мало хто знає, що можна зрозуміти 90% усіх розмов англійською мовою, знаючи 2000 найпоширеніших англійських слів. Навіть 500 має бути достатньо, щоб якось ужитися. Фокус, однак, полягає у вивченні найпопулярніших!

Не слід хвилюватися про граматику! Граматика призначена для тих, хто хоче скласти іспити з граматики. Якщо треба навчитися стрибати зі скакалки, треба стрибати, а не вивчати закони аеродинаміки. Те саме з швидким вивченням англійської мови. Якщо необхідно розмовляти англійською, треба просто почати розмовляти англійською!

Слід оточити себе англійською мовою, слухати пісні, використовувати будь-яку можливість вчитися. Граматика непогана, може бути навіть цікавою, але не рекомендується витрачати на це занадто багато часу чи енергії.

Як ефективно вивчити англійську мову?

Ефективне вивчення англійської мови також використовуватиме наукові знання про оволодіння іноземною мовою. Сенс у тому, щоб досягти найкращих результатів із найменшим обсягом роботи та часу!

І хоча такі одкровення, як вивчення англійської під час сну або феноменальні методи вивчення англійської мови, можна вкласти в казки за два тижні, наука досягла певного прогресу у вивченні того, як мозок засвоює знання. Слід використовувати ці знання з метою найшвидшого оволодіння іноземною мовою.

Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: grantand1391 (10.10.2020)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: