Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Дім та дача [5]
Різне [332]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [5]
Інтернет [11]
Освіта [7]
Тварини [2]
Люди [16]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [29]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [51]
Авто-мото [22]
Бизнес [5]
Орган пробації [5]
Мода [8]
Різне /

Засідання щодо умовно-дострокового звільнення засуджених в Олександрівському виправному центрі УДПтС України в Кіровоградській області(№104)

18.03.2015 о 14:47 0
17 березня поточного року в Олександрівському виправному центрі управління ДПтС України в Кіровоградській області (№ 104) було проведено чергове засідання комісії по застосуванню до засуджених умовно-дострокового звільнення від подальшого відбування покарання за участю адміністрації установи та заступника голови спостережної комісії при Олександрівській районній державній адміністрації Кіровоградської області Володимира Сіденка. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання являє собою дострокове звільнення засудженого від подальшого відбування призначеного йому покарання за умови, що він своєю сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення. Питання щодо застосування умовно-дострокового звільнення передбачається у ст.81 КК України, а частина 1 цієї статті встановлює вичерпний перелік покарань, при відбуванні яких можливе умовно-дострокове звільнення. Додаткову інформацію що стосується порядку та умов його застосування можна дізнатися з положень Постанови Пленуму Верховного суду України №2 від 26.04.2002р. «Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання і заміну невідбутої частини покарання більш м’яким», положень кримінально-виконавчого кодексу України та кримінально-процесуального кодексу України. Під час проведення комісії начальник відділення СПС представляє підготовлені ним матеріали стосовно засудженого у присутності самого засудженого, а комісія приймає відповідно до цього рішення відкритим голосуванням її членів. У ході даного засідання було розглянуто 12 особових справ, але позитивне рішення щодо направлення матеріалів до Олександрівського районного суду для застосування ст. 81 КК України було прийнято стосовно 11 осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі. На даному засіданні заступником голови спостережної комісії кожному засудженому була надана інформація щодо наявних центрів соціальної допомоги особам, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі. По завершенню даного заходу Володимир Сіденко разом із старшим інспектором групи СВПР старшим лейтенантом внутрішньої служби Сергієм Рясиком здійснили обхід відділень соціально-психологічної служби. Під час обходу було перевірено комунально-побутові умови для засуджених, їх житлові кімнати, кімнату психоемоційного розвантаження та службові приміщення. Скарг та заяв на умови утримання в установі з боку засуджених не надходило. Марина Сінчук Олександрівський виправний центр Управління ДПтС України в Кіровоградській обл. (№104)
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Додав: Маруся (18.03.2015)
Переглядів: 466 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: